Oproštaj od Mate Mišković

Iduči tjedan naš klub ostače nažalost bez legendarnog trenera od legendarnih HNK Seniora 40+/STARKELJA, bivšeg igrača,bivšeg trenera prve ekipe,počasnog člana i velikog prijatelja našeg kluba MATE MIŠKOVIĆA!!

Naš dragi MATA nakon 34 godine provedene u Švicarskoj, vrijednog rada te sportskog angažmana i bezbroj aktivnosti koje je nesebično podario i odradio za naš klub od samog njegovog osnutka pa do sada idući tjedan vraća se zauvijek na zasluženi odmor u svoju domovinu Posavinu, svoje rodno mjesto Kostrč !

Dobro ponzat lik svim ljubiteljima HNK Croacije je naš MATA:
-Od osnutka član kluba
-Igrač prve generacije HNK Croatia SO
-Bivši trener prve ekipe!
– Izabran za počasnog člana našeg kluba!

– A ono po čemu če zauvijek ostati upisan zlatnim slovima u povijesti našeg kluba jeste da kao trener legendarnih Starkelja 40+ u dvije premijerne sezone natjecanja nije zabilježio niti jedan prv. poraz sa svojim Starkeljama i kao takav se i povlači sa mjesta trenera te odlazi u zasluzenu sportsku mirovinu!

Shodno trenutnoj situaciji u kojoj se nalazimo radi covid krize jučer smo se jednim malim domijenkom na najljepši mogući način i oprostili od naseg legendarnog Mate!
I ovom prigodom još jedanput u ime cjelokupne HNK Croata Solothurn od ❤️ se zahvaljujemo našem Mati za sve ono što je doprinjeo za nas klub sve ove godine!
Želimo mu od ❤️sretan i zasluzen povratak u još zasluzniju mirovinu!

Uživaj u svojoj domovini rodnome Kostrč-u, ostani nam zdrav, sretan i veseo, maksimalno iskoristi svaki trenutk tvog budučeg novog životnog perioda!
U tvojoj HNK Croaciji ostati ćes svima nama u lijepom sjećanju a nadamo se da čemo i mi tebi a isto tako vjerujemo da je jedan mali dio tvoga srca rezrezviran zauvijek za tvoju jednu i jedinu HNK Croaciju!

I za kraj kako bi to on to često volio reči:
ISUSA TI !!!
Živio ti nama Mata naš i sretno!

Emilio Vidović član uprave Kluba HNK Croatia Solothurn

Ostavite komentar

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH