NK Slavonija Bern – NK Croatia ZH 1:1

SV Slavonija Bern je ugostila NK Croatia Zürich. Odigrali su prijateljsku utakmicu koja je završila i sa prijateljskim rezultatom 1:1 Napomenimo da je CroClubStore.com sponzor oba ova naša kluba.

NK Croatia odigrala je prošlog tjedna prijateljsku utakmicu sa NK Slavonija iz Berna. Rezultat je bio kako i priliči jednoj prijateljskoj utakmici 1:1, a pogodak za “Croatiu” je postigao Davor Crnković, dok je strijelac za “Slavoniju” bio Marijo Samardžić. Slavonija Bern pokazala se na terenu kao vrlo jak protivnik, ali i izvan terena su pokazali da su i dobri domaćini. NK Slavonija Bern je samo dvije godine mlađa od NK Croatie i isto se kao i NK Croatia održala unatoč raznim problemima koji tište sve hrvatske klubove. Prije svega što su od problema jači ljubav prema nogometu i svojoj domovini. Objema ekipama želimo dobar početak prvenstva i puno uspjeha.

CroClubStore

Ostavite komentar

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH